DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

piatok 4. septembra 2015

PTAO / SEDEM MINUT STRACHU split 7"EP 2015 (Psychocontrol Rec.)

Povráva sa, že podľa toho sa dá vypočítať, že koľko skúšok mali SMS, koľko majú nahrávok. hehehe
Noise Core vzor 90 te roky, je späť! Nestane sa z neho mäsovo populárny štýl a spomenuli si na jeho retro boom akurát tak na Obscene Feste.
PTAO je znovuzrodená noise core legenda z Ostravy. Ich strane tohoto EP je poctená 51 strelami ,sekundové šteky, ktoré sú doplnené a celkom spestrené aj napr. saxafonom,alebo rôznymi gitarovými efektami. Celkom počúvateľné a na tento štýl aj kvalitné.
SEDEM MINUT STRACHU je klasika. všetky ich akože skladby sú zhotnené do jedného celku. Pravdaže humorné názvy skladieb, na úrovni dedinského žargónu. Hluková stena, ktorú držia pokope bicie. Obal alá pohostinstvo Stožok a klasika ďalšia je na svete! SMS pre mňa stelestňujú to, čo som presne miloval na začiatku 90 tych rokov na takýchto spolkoch. To je originalita, humor,bordel...
Ale až by vás to nudilo, tak prepnite rýchlosť na gramci, nech je sranda, ja to u niektorých kapiel robím bežne, ale v tomto prípade to nie je potreba.
-Lepra-
SEDEM MINUT STRACHU
PTAO

Žiadne komentáre: