DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

štvrtok 25. júna 2026

THE DEAD GOATS "Baptized In The Grave" 7"EP 2019 (Deformeathing Prod.)

 

Občas si tak hrabnem v distrách a doplňujem svoju zbierku o veci, ktoré mi ušli, alebo naopak ktoré som ešte ani nevidel a za pár šupov tieto staršie veci viete vždy zohnať . Teraz som siahol po tejto Poľskej smečke, kde okrem toho, že hrá môj kamoš Radek (ex-Squash Bowels, Neuropathia, Meat Spreader) sa jedná o celkom nedeocnenú kapelu. Štýl je od začiatkov jasný. Vytvoriť poriadny Švédsky HM2 sound a zahrať tie najlepšie momenty, aké vedel ranný death metal zo seba dostať.  Prvý song "Baptized In The Grave" je totálna pecka a neskutočná pocta Švédskemu death metalu. Ako keby som počúval Entombed a Grave naraz. Rýchly song pozvolna prejde do pokludnejších vôd a pripoja sa urývky z filmu, ale má to neskutočný energický náboj. Ďalšia veci sú tiež super, ale tá posledná je coverka od (THE BABOON SHOW ) a tu len vidíte a hlavne počujete tú silu keď poriadny death metalový zvuk dostane punkový výboj. Skvelá nahrávka od skvelej kapely 
-Lepra-