Občas si tak hrabnem v distrách a doplňujem svoju zbierku o veci, ktoré mi ušli, alebo naopak ktoré som ešte ani nevidel a za pár šupov tieto staršie veci viete vždy zohnať . Teraz som siahol po tejto Poľskej smečke, kde okrem toho, že hrá môj kamoš Radek (ex-Squash Bowels, Neuropathia, Meat Spreader) sa jedná o celkom nedeocnenú kapelu. Štýl je od začiatkov jasný. Vytvoriť poriadny Švédsky HM2 sound a zahrať tie najlepšie momenty, aké vedel ranný death metal zo seba dostať. Prvý song "Baptized In The Grave" je totálna pecka a neskutočná pocta Švédskemu death metalu. Ako keby som počúval Entombed a Grave naraz. Rýchly song pozvolna prejde do pokludnejších vôd a pripoja sa urývky z filmu, ale má to neskutočný energický náboj. Ďalšia veci sú tiež super, ale tá posledná je coverka od (THE BABOON SHOW ) a tu len vidíte a hlavne počujete tú silu keď poriadny death metalový zvuk dostane punkový výboj. Skvelá nahrávka od skvelej kapely
-Lepra-
-Lepra-

Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára