DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

piatok 1. novembra 2019

NAPALM DEATH IS DEAD / PISSDEADS split MC 2019 (SSGC)

Rišo na svojom labelíku, terorizuje každého slušného kaviarenského metalistu!! DIY ako hrom, kazeta v 50 kusovom náklade a bordel určený naozaj , len pre zasvätených.
NAPALM DEATH IS DEAD, je legendárna noise core formácia z Japonska a ešte predtým, ako napíšem niečo o nahrávke, tak musím povedať moju obľúbenú story, ktorú vyrozprávali členovia tejto formácie, Jančimu z SMS. Ten ich názov vraj tak pobúril jedného fanatického fanúšika Napalm Death, že sa im vyhrážal smrťou.
Najdete tu len jeden song, čo je čistá improvizácia, nahratá v skúšobni SMS. Po ťažkom rozbehu sa na vás vyvalí klasicky noise core. Basa/bicie a hluk ako hrom.
PISSDEADS  je one man band, lepšie povedané noise core projekt z Ruska Klasický raw noise core, sekunové zárezy, garážový zvuk, ktorý je poriadne prebudený. Až chcete roztrhať reprák, toto je na to ideálne!
-Lepra-

PISSDEADS

Žiadne komentáre: