DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

nedeľa 24. mája 2015

BURIAL HEX / STOR "Archangel Invocation"split MC 2014 (Nomad Sky Diaries)

aktívny mikrolabel Nomad Sky Diaries dokáže po každom vydanom titule, že ich zmysel pre kreatívne balenie produktu, je proste neprehliadnutelný a excelentný. Nie je tomu ináč ani v tomto prípade. Asi ako prvý na svete sa pokúsili dať tomuto produktu aj vôňu! Nie akúkoľvek ale, pravdaže vôňu kadidla. Táto kazeta vyšla síce len v 67 kusovom náklade,ale
každá jedna bola poctivo vyúdená kadidlom. Zase len, ako vždy pri ich kreativite, smekám klobouk.
BURIAL HEX je maník z Ameriky, ktorý už zopár rokov trízní uši svojim šamanským poňatím temného ambientu, všetkým fanatikom tohoto štýlu. Nahrávka je live z Bratislavy, kde v roku 2011 vystupoval. Vyše polhodinka temného, ale podotýkam, nie nudného ambientu. Celkom to sype a atmosféra musela byť celkom zaujímavá.
STOR je ambientný industrila z Prahy, tiež v zastúpení jedného maníka. Na rozdiel od B.H. však Stor má minimalistickejšiu predstavu o ambiente. Skôr si toto viem predstaviť, ako podmaz k neďalnajšiemu duseniu malých zvierat. Až máš rád temný ambient, tak oboch protagonistov už poznáš, až nie, tak skús.
-Lepra-
BURIAL HEX
STOR
LABEL

Žiadne komentáre: