DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

nedeľa 18. novembra 2018

SLUTET "s/t" 12"LP 2018 (Phobia/Insane Society/ByeBye)

Túto muziku keď pustíte bez obalu a názvu kapely, tak určite človek tipne Švédsko ,alebo v horšom prípade použije vetu "odniekiaľ zo Škandinávie" . Jo , Švédi SLUTET vôbec nie sú žiadny nováčikovia,ale starý fotrovia, ktorý už brúsili nástroje napr. vo Warcollapse a tak už asi viete o čom to bude. Áno, kvalitný crust core zo starej školy, ktorý je ale trocha vyšperkovaný a to tým, že v tomto prípade dvoch gitár, jedna ťahá melodickú linku ako to robia napr. Disfear alebo Skitsystem.
Práve preto si zapamätáte songy a nebudú sa vám zlievať do jednej šedej hmoty.
Do toho dva vokály , poriadný zvuk a hlavne našľapaný a energický crust/ d beat. Hitovky? Asi  song "Fanatism-Fascism" ale tie songy sú všetky fakt dobré a hlavne tie vyhrávky sú parádne.
Až miluješ spomínané veličiny Skandicrustu, neváhaj ani minútku. Kvalitná ,parádna vec!
-Lepra-

BANDCAMP

Žiadne komentáre: