DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

sobota 17. novembra 2018

SEDEM MINÚT SAMURAI "s/t" 7"EP 2016 (SPHC)

Chlapci idú vo vydávaní ako keby som nestíhal sledovať Agathocles, tak isto nestíham sledovať už Sedem Minút strachu. Slovenský fenomén na neexistujúcej Slovenskej noise core scéne, Pomaly, ale iste sa z nich stáva svetový unikát (Slovenský unikát už sú)
Materiál na toto EP bolo nahraté počas ich Japonského turné v súkromnom štúdiu ďalšej legendy Japonského noise core Ryohei Kikuchi-ho (Final Exit), ktorý si aj stihol zabrúsiť na bicích , počas tejto session v posledných 33 sekundách.
Jedná sa o klasický improvizačný bordel, ale tenroraz bicie šlapú v jednom kuse a do toho hluková stena z basoviek a neandrtálske vytie.Nejak takto, to muselo znieť počas krutých búrok v Jaskyniach,v čase doby kamennej,  kde sa bola natlačená tlupa neandrtálcov a tý sa snažili jeden duhého prevrieskať.
Zvláštnosťou vinylu je aj veľký stredový otvor (čo som už dlho nevidel) . No a až si chceš doplniť ich diskografiu, tak si pohni. Ináč všetko po starom.
-Lepra-

BANDCAMP

Žiadne komentáre: