DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

pondelok 30. októbra 2017

UERBEROS "Tormented By Faith" CD 2017 (Immortal Souls Productions)

Oživenie kultovej značky Immortal Souls už dalo vedieť viacerým pametníkom scény, že nás zaplavia nahrávky death metalového charakteru. A nikto sa nemýlil!  Juro robí presne to, čo od neho očakávame. Bude nám predstavovať neznáme kapely,z ktorých nám budú padať sánky. Presne táto firemná politika sa mi na ňom páči!
Poliaci UERBEROS hrajú tak starý a typický death metal, že Vás nič nemôže už ani prekvapiť. Mne ako starému pamätníkovi to pripomína Morbid Angel a Deicide mix. Kvalitný zvuk, kvalitná muzika, poriadný growling, bicie ako guľomet. Najprv som mal taký pocit, že sa unudím (stáva sa to dosť často), ale naštastie nápaditosť a zmeny v tempách a riffoch vás nenechajú nudiť sa. Ide to ako starý dobrý buldozér, čo pred sebou drví všetko živé. Dobre sa to počúva a nenudí. To sú hneď dve skvelé veci, čo potrebujete k zaujímavej muzike. Až si death metalista, neváhaj ani minutku. Kvalitná vec.
-Lepra-

BANDCAMP                   

Žiadne komentáre: