DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

nedeľa 23. apríla 2017

DEHYDRATED , ABORTION Senica club 61 ,22.4.2017

Asi tak za tri týždne zbuchnutá akcia. Bez plagátu, v klube vstup voľný. Ponúkli nám ho chalana z Deyhdrated, tak sme kývli. Aj tak sme práve boli uprostred nahrávania vokálov na nový album Abortionu, tak sme si vyrazili. Len ku všetkej cti brata Alzhaimera, som nejako si nepomyslel na jeden fakt, že dva dni budem musieť v kuse vrieskať. V nedeľu, keď píšem tento report, už mám hlas, za ktorý by sa nemusel hambiť ani sám nebohý Lemmy. Každopádne vyrážame s malým oneskorením, leje ako z krhly, proste ideálny čas na koncert. Na mieste sme o hodinku a pol a vypakujeme veci. Bratské zvýtanie s Dehydrated, veď mi sme spolu hrávali v 90 tych rokoch a od ich rozpadu sme sa vôbec nevideli. Takže celý večer s anesie v nostalgickom spomýnaní. A bolo teda na čo aj spomínať!
Kedže vystupujú len dve kapely, nie je sa kde ponáhľať.Vypakujeme veci na podium, nazvučíme a popíjame pifko. Na moje počudovanie, je tu plno starých ksichtov zo starých čias, ale aj mladých a to je podľa mňa dobré znamenie. Dokonca dve,asi 10 ročné dievčatá aj v sprievode otca počas vystúpenia Dehydrated ,len tak krútili vlasmi. Nech len krútia , kým majú. Ocinko v ničom nezaostával!  Tak som tu stretol chlapcov z Radiation, Pegasa z Hypnosu, ktorý po
DEHYDRATED
mne celý večer ,opitý vykrikoval, "Lepra, ty legenda jedna kurevská". darko, pochádza z Nitry a to proste nejde zatajiť! hehehe. Prvý to rozbaľujeme s ABORTION. Odjebeme štandard a hlasivky mi dostávajú poriadne zabrať. Navyše ide sa bez odposluchov, čo je smrť každého vokalistu. Ale Dávame to tak, že na konci už ledva rozprávám. Pritomných cca 50 ľudí sa zabáva v pohode a to je hlavné.
Po nás nastupuje DEHYDRATED a ja som ich ešte od ich reunionu vôbec nevidel, len viem, že sa tam za krátky čas premlelo celkom veľa ľudí a dokonca som sa musel zasmiať, že aj náš bývalý bubeník sa uchádzal o post basgitaristu. Chlapci sa zasmiali celkom dobre pri jeho požiadavkách.
DEHYDRATED
Každopádne mi padla sánka dole, ako začali hrať DEHYDRATED. Kurva parádny, old school death metal. Fakt na jednotku a myslím si, že podobne na Slovensku asi nikto nehrá (ja viem, dá sa o tom polemizovať) ale, starých psov asi novým štýlom nenaučíš a robia len to čo vedia a teda podľa mňa kurevsky dobre. Už s ateším na ich album. Ľudia už trepú vlasmi, ostatný aspoň podpazuším. Skvelý gig.
Po koncerte ešte kecáme, pijeme, smejeme sa. ťažko s alúčíme,ale o týžden sa vidíme zase, takže sa nakoniec predsa len rozlúčíme! Skvelá akcia, aj keď zo začiatku som mal určité pochybnosti, ale nakoniec sme sa zabavili na jednotku
-Lepra-

Žiadne komentáre: