DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

streda 26. novembra 2014

ŠKODA 120 / CARL GUT split 7"EP 2014 (kooperácia)

Dlho odkladaný split je konečne vonku. Ostrieľaný matadori versus nová krv v aréne.
ŠKODA 120 netreba predstavovať. Dosť rýchlo po svojom poslednom albume "Samorost" sa vrhli na tento split.  Samorost je celkom v pohode matroš, ale toto je o krapet lepšie. Predsa len táto muzika zaberá v krátkých šprintoch na 100% a tuto to ide ako Jamajský šprintér na kokse. Obal ladený ako obdiv k legendárnej nahrávke Wermachtru "Shark Attack",pravdaže s humorným podtónom, ešte aj intro ide v tom štýle, presne ako na spomínanom albume. Hudba ale už typická škodovka. Grind ´n ´ roll, zborové vokáli , klepačky, hopsačky. Všetko poprekrývané s vtipnými intrami. fakt skvelá jazda, ktorú si užívam od začiatku až do konca. Skvelá práca!
CARL GUT, nová krv na fast core scéne. Na živo masakrujú, tak som bol zvedavý či to dokážu aj nahrať v takej intenzite. A čuduj sa svet ano! Niekolkosekundové výplavy zlosti, ktoré sú tak isto popretkávané legendárnymi hláškami Českého poloboha Káju. Jedinou vadou tejto nahrávky je to, že trvá fakt krátko. Ja by som toho ešte zniesol viac -)  Kvalitná nahrávka, čo sa týka hlavne zvuku a to platí preobe kapely! Ja som spokojný až až, takže neváhajte a podporte ich aj vy. Budete spokojný, to vám garantujem! (ako bonus je vo vnútri ešte aj plagát Škoda 12O, aby ste vedeli!)
-Lepra-

SKODA 120
CARL GUT

Žiadne komentáre: