DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

piatok 5. januára 2024

CIVILIAN THROWER / SANGRE DE IDIOTAS split 7"EP 2023 (Kooperácia)

 

CIVILIAN THROWER je grindcore projekt z Francúzska a ako sa na správny grindcore patrí, tak nelenia a vyhadzujú jeden split za druhým na scénu. V zostave nájdete speváka Whoresnation, ináč fungujú ako bicie/gitara/spev. Hrajú už klasický podzemný grindcore, poriadne intenzívny, poriadne nasratý. Sedem výbuchov za 5 minút ťa vyklepe ako neďelný rezeň. Intenzivita nahrávky nepoľavuje ani na chvílu, občas prejde do punkovejšieho tempa, aby zároveň vám zase dalo kopačku do ksichtu. Krátke, rýchle, intenzívne, brutálne!

SANGRE DE IDIOTAS je už pomaly klasická naša záležitosť. Aj tu chlapci používajú recept, že všetky songy su zliate do jednej veci a miesto názvov sú len čísla, minutáže. Dokonca tu je cover od Unholy Grave a ten sa odlišuje naozaj od tej masy. Ináč je to tiež intenzívna masáž, od začiatku až do konca a nezastavujú ani na chvíľku.Pri tej krátkej minutáži (cca 4 minút), to je prijateľné. A presne tento druh hudby je ideálny na sedempalec. 

Až potrebuješ vyklepať mozog, tu je jeden tip!

-Lepra-

CIVILIAN THROWER bandcamp

SANGRE DE IDIOTAS bandcamp

Žiadne komentáre: