DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

nedeľa 20. februára 2022

AL DAHAS LState Of Boredom" flexi one side 7"EP 2021 (Shitresist/Noise Master/Favela)

 

Neúnavný ortodoxný grinder, baťúžkár, vydavateľ, fanzinár a milovník exotických kapiel Šakal (RABIES), prispel svojou troškou do mlyna tejto neznámej formácie, aby mohla uskutočniť svôj debutový zárez vo forme netradičného jednostranného flexi sedempalca. Ináč tá zlatá farba na bielom vinyle, je fakt luxusná. No a ono to ešte tu zaujímavosti nekončia. Kapela je je z Kataru a hrajú powerviolence. A dokonca politický powerviolence, čo z týchto kútov sveta, teda vôbec nie  je samozrejmé. Každá politická vzbura sa tu trestá v zárodku a slovo demokracia sem ešte nedorazilo ani do slovníka cudzích slov. A to sa tento štát píší nálepkou, najbohatší štát na svete. No a ako to vidia chlapci? Song "Long Way To Sanaya" je toho dôkazom. Sanaya je industriálna oblasť pre moderných otrokov a týto chlapci k nim patria a tak si o najbohatšom štáte sveta, vedia svoje.

Hudobne stihli za 6 minút natrieskať 13 výbuchov v klasickom powerviolence štýle, nechýbajú intrá, trocha garážového zvuku, neohrabanosti a hlavne nasadenie a agresivita. Songy, teda vlastne šteky odbavia za pol minutky aj s dvoma vokálmi. Ako nemôžete tu súdiť kapelu za zvuk a hudbu, tu si plný počet bodov už len zasluhuje fakt, že odkiaľ pochádzajú a že sa vôbec rozhodli hrať tento štýl. U mňa majú maximálne sympatie!!

-Lepra-

BANDCAMP

Žiadne komentáre: