DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

nedeľa 24. mája 2020

UNCLE GRASHA ´S FLYING CIRCUS "Stalinist God" 12" LP 2018 (Kooperácia)

One man industrial projekt, ktorý si dal taký Monty Pythonovský názov, musí byť už sám o sebe zaujímavý. Jedná sa o klasický mix noise , ambientu. tentoraz sa snaží táto nahrávka vo vás vyvolať stiesnený pocit existencie z 50 rokov. Celá nahrávka je popretkávaná prejavmi rôznych diktátorov, Ruských propagandistických piesní, zakomponovaných do plíživého tempa ambientu, ktorý občas prehluší noise. Atmosféra nahrávky , je absolútne stiesnivá. Viem si to predstaviť, ako podmaz, keď čítate povedzme Orwellovu 1984. Ale dosť mi to pripomína soundtrack zo seriálu Černobil.Minimálne atmosférou.
 Občas to znie aj ako súlož Lenina s Stalinom, doplnený o Caucescov  orgazmus. Som rád, že sa aj trocha niekto politicky angažuje v tomto odvetví muziky. Čo sa ideologie nahrávky týka, u mňa má 100 bodov. Vo vnútri ešte nájdete booklet v tvare fanzinu, ktorý svojimi ilustráciami, len podtrhuje atmosféru nahrávky.
 Kakofonici už určite zaregistrovali túto nahrávku a tý, čo ešte váhate, tak k čítaniu Orwella, máte skvelú muziku!
-Lepra-

BANDCAMP
SKY BURIAL

Žiadne komentáre: