DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

nedeľa 8. novembra 2015

KYLIGA DäLEN "Worship The Beat" MC 2015 (Neverheard Distro)

Z Budapešti pochádza tento projekt chlapcov, čo si zamilovali severskú punk/HC scénu. Úplná pocta Škandinávskemu hardcore. Od názvu počnúc, cez muziku, až po samotné spracovanie dema. Kazetka s celkom vkusným obalom, obsahuje 7 trackov. Pískanie, surový zvuk a muzika je takou zmeskou punku (bicie), metal (gitary) a HC (vokál). Zvuk je zase úplne crustcore, ale aj keď sa označujú za disbeat, nepoužívajú vôbec ten klasický tu ta ta, tu ta ta rytmus, ale normálne stredné tempo, ktoré je charakteristické práve pre punk. Je to poriadne surové a fakt počúvateľné, aj keď žiadne chytľavé riffy a ani refrény tu nehrozia (teda okrem skladby "The system Is Dead" ).
Sympatická kapela s celkom sympatickým prístupom a už len to, že sa rozhodli to vydať na kazete je u mňa osobne jedno fakt mega plus.
Až máte radi surový HC/punk, skúste to, alebo aspoň si to vypočujte!
-Lepra-
BANDCAMP

Žiadne komentáre: