DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

piatok 15. septembra 2017

EARTH CRUST DISPLACEMENT " D Takt Noize" 12"LP 2017 (Rodel Records)

Na túto Berlínsku chástku som natrafil na jednom koncerte v Nemecku, keď na otázku pre dealera tvrdej muziky,  že či nemá niečo poriadne dis taktného, podal túto LP. Tak viem, že už hrali aj v Česku a tak s domnením, že mám mačku vo vreci, som si po týždni toto LP položil na točiaci sa kotúč, čo znamená radosť a dostal radosť. Našiel som tam presne to, čo som hľadal. Surový, energický Dis beat. Príznačnejšie si už názoy albumu ani nemohli zvoliť. Surové, neotesané, rýchle, energické, brutálne, minimalistické. Presne,ako to drhli Discharge, len E.C.D. to robia o niečo surovejšie . Nehrajú a nepárajú sa s ničím, proste to do vás naserú až vám budú uši odstávať. Album obsahuje 13 (jak prízračné číslo) skladieb.
Až miluješ starý Discharge a všetky jeho klony ako Disfear (starý) atď.. tak nečakaj a hmatni po tomto. Nič iné, len dis beat ale nečakaj!!!!
-Lepra-

BANDCAMP

Žiadne komentáre: