DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

nedeľa 1. mája 2016

E.S.M. CD 2016

Z Mostu pochádzajúci hlukový projekt E.S.M. sa hlási o život a priestor na hlukovej scéne. Ono keď mi niekto sa predstaví, že ahoj som z Mostu a hrám noise, je pre mňa oveľa dôvernejší, než noiser  zo Šumavy. Ľudia v Moste vedia všetko o tom čo je hluk a špina, takže majú na tento štýl vyjadrovania sa, výsostné právo.
E.S.M. do svôjho hluku, ktorý sa skladá z preefektovanej gitary  a rôznych noise harašení, zabudovali aj na starý štýlo John Zorna aj saxafon. Občas to vyznie ako keby unavený roboš pri železnej huti, počas prestávky si len tak pohrával na saxafone, také základné prstoklady.
Ono celá nahrávka ani nie je dokonca tak otravná, že by ste si ju z recesie nepustili zase a raz, aj keď len tak na nasratie hostí, alebo ku káve. Vyšlo v 300ks náklade. No a čo znamená skratka ESM? Evu Svrbí Míca. Pohoda. Hľadaj u dílerov hluku
-Lepra-

Žiadne komentáre: