DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

nedeľa 15. októbra 2017

MOB 47 Flexi 7"EP 2016 (Insane Society Records)

Flexi platne vo mne vyvolávajú nostalgiu na moje školské roky a časopis Ruskej propagandy "Veselije Kartinky",Bol to časopis, ktorý bol vo formáte 7" a stránky lemovali flexi sedempalce. Ako viem si toi predstaviť ako nejaký grindcore časopis, aj keď Papagájuv hlasatel sa už o to pokúsil. Keby som ja vtedy v čase normalizácie tušil, že za 20 rokov budem počúvať protisystémovú muziku, práve v tejto forme. Predpokladám, že aj Barváka chytila asi nostalgia.
Jednostranné flexi 7"EP slúži skôr ako raritka (vyšlo v 400ks náklade) a tak isto obsahuje raritné skladby od legendárnych Švédskych punkers MOB 47. Jedná sa o čiste skúšobňovú záležitosť a to hneď po ich reunione v roku 2005. Materiál obsahuje 5 skladieb, z ktorej prvá "Carnival In Rio" je nahratá v inej zostave,ako ostatné (tam už spieva Per z kapely Discard/Aroni).
Surový, skúšobňový mix punk/crust/hc v tej najprinmitívnejšej podobe,ako si dokážeš predstaviť. ale počúa sa to náramne dobre. Je to špinavé, hnusné ,presne ako punk má vyzerať.
Až miluješ túto legendu, nie je čo riešiť. 19 bodov za muziku a raz toľko za spracovanie a vizualizáciu. Toto je punk!
-Lepra-

WEB

Žiadne komentáre: