DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

štvrtok 13. decembra 2018

METH DRINKER / DEAD INSTRUMENT split 7"EP 2016 (Drop Out Rec.)

Celkom zaujímavý nápad, postaviť proti sebe, dva opačné konce brutálnej muziky (rýchlu a pomalú) a vydať to na jednom splite. Nie je to žiadna novinka, už sme takýchto pokusov boli viackrát svedkami a ono s tým ani nič zlého nemôžete spôsobiť, lebo ten čo počúva Dead Instrument, určite sa stretol aj s Meth Drinker už.
Dáni DEAD INSTRUMENT sú proste trieda vo svojom štýle. Grind/powerviolence jebú,ako nikto iný. Ich nasadenie proste vraždí a vidieť ich naživo, je proste energický zážitok hodný kartonu Red Bullov. Tri skladby, ktoré majú tak silný tlak, že vám to urve dekel z gebuľe. Nepoľavuje sa ani na chvíľku. Minutové záseky, atómového záblesku, ktoré ničia všetko pred sebou aj po sebe. Toto je proste extra trieda grindcore. Energické nasadenie, kvalita, zážitok!!
METH DRINKER z Nového Zélandu tu majú pre zmenu jednu skladbu, lebo hrajú, kvalitné bahno, sludge core,alebo funeral doom, nazvite si to, ako chcete. Je to pomalé, depresívne, vraždiace.
Každopádne pri počúvaní oboch kapiel Vám vyjde rovnaký výsledok. budete rozsekaný namaďeru!
Až miluješ grindcore a aj sludge, toto je lahôdka pre teba. prídeš si na svoje hneď dvakrát a to vo veľmi kvalitnej forme!
-Lepra-

BANDCAMP

Žiadne komentáre: