DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

piatok 10. júna 2016

ONO "Reconstructions and Synthesis" CD 2016 (The House Of What You See)

Projekt ONO tu už omieľame dosť dávno. Kým doteraz čiste štúdiový projekt sa rozhodol vydať sa na neisté cesty, regulérnej kapely, vydať plnohodnotný debut na vlastnej značke a aj koncertovať. Koncert by som si pozrel teda.
Muzika ONO je ťažko uchopiteľný eletrický úhor, ktorý v sebe skĺbil taký gulášik od industrialu cez funeral doom až k technickému death metalu. Skladby zväčša majú charakter, že začnú ako technický death metal a niekde v polovici prejdú do iného štýlu, väčšinou do funeral doom-u alebo do industriálneho rytmu s čistým vokálom.Občas mi pripomenú jednu už pomaly zabudnutú skvelú kapelu z Austrálie ALCHEMIST ,ale to len fakt niektoré momenty.
Sedia mi skladby ako "Desolatry", ktorá sa celá nesie vo funeral tempe s dobrým growlingom.
Tiež posledná "Reformation/Absorption" je skvelá vec s čistým vokálom a peknou melódiou.
Popísať a nedajbože zaškatuľkovať túto muziku je proste nemožné. Fakt by som si pozrel ako sa vysporiadajú na pódiu s týmto gulášom. Zatiaľ tu máme ich muziku.
Až máš rád brutálne, kozmické,komplikované,dobré veci! Skús!
 -Lepra-

BANDCAMP

Žiadne komentáre: