DEATH FIST

DEATH FIST bol jeden z prvých xeroxovýh fanzinov na Slovensku venujúc sa extrémnej muzike. Vznikol v roku 1991 a pravidelne a nepravidelne aj s prestávkami vychádzal až do roku 2005, keď jeho existencia bola nadobro ukončená. Tu bola obnovená jeho činnosť vo forme blogu. Túto stránku ,robia fanúškovia hudby, ktorý si recenzované produkty kupujú sami! Nie sme viazaný žiadnym dlhom voči vydavateľom a kapelám!

nedeľa 7. februára 2016

TEETHING / FEASTEM split 7"EP 2016 (kooperácia)

Boha, odkedy som tento sedempalec obdržal, odvtedy sa mi krúti na platňomete. Toto je prvá trieda v grindcore. Luxusná prvá trieda, kde dostanete k pohodliu aj šampanské do ruky. Ináč ani by som nevedel zhodnotiť tieto dve , perfektné kapely. Tu nie je čo vyčítať, tuto je všetko dotiahnuté do dokonalosti a na to sme od nich pravdaže aj zvyknutý. Nesklamali zase!
TEETHING sú Španielsky matadori, brúsiaci vysokooktánový grindcore. Tri skladby z ktorých vyniká hitovka "You Live A Life Don´t like" . Parádna jazda. Proste mlaskám spokojnosťou.

FEASTEM netreba snáď nikomu predstavovať. Mimoriadne kvalitný grindcore s mimoriadne kvalitným bubeníkom. Občas mi sice ich postupy až nápadne pripomínajú black metalové nahrávky (guľometné bicie,pomalé riffy), ale stále je to úplný bazam na uši každého grindera. Tiež tri nevydané skladby v kvalite, na ktorú sme od nich zvyknutý. No nič idem otočiť znova asfalt a dať to ešte raz!
-Lepra-
BANDCAMP

Žiadne komentáre: